گارانتی فروشگاه علی جوادزاده

گارانتی فروشگاه علی جوادزاده

امروزه با توجّه به پیشرفت روز افزون علم و فن آوری و ایجاد رقابت نزدیک در بین کمپانی های سازنده، در جهت تولید محصولات با کیفیت، انتخاب برند (مارک) مورد نظر مشکل گردیده و با توجّه به نزدیک بودن فن آوری های بکاررفته در محصولات، ارائه خدمات برتر به مصرف کنندگان یکی از عوامل افزایش فروش و مقبولیت محصولات گردیده است. در این راستا فروشگاه علی جوادزاده با ارایه 24 ساعت مهلت تست و یک سال گارانتی برای تمامی کالاهایی که دارای کارت گارانتی می باشند سعی در جلب رضایت شما مشتریان گرامی در خریدی راحت و بدون دغدغه دارد بی شک یکی از مهمترین خدمات قابل ارائه به مصرف کنندگان خدمات گارانتی است فروشگاه علی جوادزاده با بکارگیری مجربترین گروه و تجهیز آنها به جدیدترین ابزار، روش ها و اطلاعات، سعی در ارائه بهترین خدمات به مصرف کنندگان گرامی دارد.

شرایط گارانتی

  • کالاهای خریداری شده از دیگر فروشگاه های اینترنتی شامل گارانتی فروشگاه علی جوادزاده نمی باشند و فروشگاه علی جوادزاده هیچگونه مسئولیتی در قبال این کالاها ندارد.
  • ضمانتنامه بدون برچسب گارانتی فاقد اعتبار است.
  • خدمات گارانتی فقط برای تعمیر یا سرویس دستگاه بوده و فقط شامل ارائه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر می باشد.
  • حداکثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتی 12 ماه از تاریخ خرید محصول می باشد. تاریخ خرید محصول بر روی برچسب گارانتی ذکر گردیده است.
  • زمان بررسی کالا تحت گارانتی فروشگاه علی جوادزاده 72 ساعت کاری بعد از پذیرش و مدت زمان تعمیر بسته به خرابی کالا متغیر می باشد.
  • خدمات تعمیر و رفع اشکال در دوران ضمانت حتی المقدور در داخل کشور توسط کارشناسان فروشگاه علی جوادزاده یا مراکز ذیصلاح انجام میگردد. چنانچه انجام این خدمات در داخل کشور میسر نباشد، به صلاحدید شرکت، دستگاه به نزدیکترین مرکز ارائه خدمات ضمانت در خارج از کشور منتقل و یا در صورت لزوم به کشور مبدا انتقال می یابد، که در این موارد انجام خدمات ضمانت بین دو هفته تا دو ماه به طول خواهد انجامید. هزینه های ارسال و بازگشت و پی گیری مراحل انجام کار با فروشگاه علی جوادزاده است، ولی هزینه تغییراتی به تشخیص شرکت سازنده از شمول ضمانت خارج می باشد از خریدار نقداً دریافت می گردید.

ساعات و نحوه پذیرش

ساعات پذیرش جهت پشتیبانی همه روزه از ساعت 11 لغایت 17، غیر از روزهای پنج شنبه و تعطیلات رسمی می باشد مراجعین پس از تحویل دستگاههای خود رسید دریافت می کنند هزینه ایاب و ذهاب جهت خدمات گارانتی بعهده مصرف کننده می باشد تحویل کالاهای تعمیری یا تعویضی همه روزه غیر از پنج شنبه و روزهای تعطیل از ساعت 11 لغایت 17 انجام می پذیرد ارائه رسید دریافت کالا به هنگام تحویل الزامی می باشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم