درباره ما

//www.alijavadzadeh.com/wp-content/uploads/2018/09/banner696.jpg

 

سابقه شخصی و تحصیلات

استاد علی جوادزاده از سال ۱۳۷۳ نزد اساتیدی همچون، استاد پویا جوادی، استاد سهیل بداقی، استاد مهران غفاری،استاد لوئیز آیوازیان (لوریس)، استاد سیموئن آیوازیان، استاد آنتونیو ری، استاد مهدی محققی، استاد سعید نحفی، استاد بهرام آقاخان گیتار پاپ، کلاسیک و فلامنکو سنتی و مدرن را فرا گرفت. در ضمن به صورت همزمان دوره سلفژ و هارمونی را پیش استاد سلمانی و استاد کامبیز روشن روان گذراند و ساز ویولن را نزد استاد خلیل پور و پیمان قدیری کار کرد. سپس از سال ۱۳۸۳ تدریس را با مجوز رسمی ارشاد آغاز نمود.

آغاز تدریس

در دواران تدریس، ایشان در آموزشگاه شهرهای تهران، اراک و قم به نام های آموزشگاه نسیم صبا، ملودی باران، آوای فاخته، چکاوک، نوا، هنرهای زیبا و آوا به تدریس پرداختند. ایشان در سال های تدریس هنرجوهایی به دنیای موسیقی معرفی نمود که هم اکنون خود معلمانی در عرصه موسیقی هستند و عضو خانه موسیقی می باشند. همچنین ایشان کنسرت های هنرجویی زیادی در سراسر کشور برگزار کردند.

اجرا و کنسرت

ایشان کنسرت های مختلفی در سراسر کشور از جمله شهر تهران، کرج، تبریز، قم، اراک، کاشان، گرگان، گنبد، نوشهر و تفرش اجرا نمودند و در خارج از کشور نیز در کشور چین و امارت متحده عربی نیز کنسرت برگزار نمودند.

اجرا در شبکه خبری کیمیا نیوز و شبکه پویا، همنوازی با استاد لوئیس آیوازیان، نوازندگی در استودیو برای خوانندگان پاپ کشور و ضبط یک آلبوم بی کلام فلامنکو از دیگر برنامه های آتی استاد علی جوادزاده بوده و در حال تکمیل است.

اتود تدریس

اتود تدریس جزوه هایی است که به دست خود ایشان طراحی و گردآوری شده است و تائید شده استاد سیموئن آیوازیان در خانه موسیقی میباشد. این جزوه ها برگرفته از کتاب های جیسون ولدرون، ترانه های پاپ، پنج ملودی گیتار، پنجاه قطعه کلاسیک، آرپژهای مارئو جولیانی، مانوئل گرانادوس، د مادار، فرانسیسکو موراس، فرزاد امیرانی، کتاب خوان مارتین جلد اول و دوم، پاکو دلگادو، خوان سرانو، مانولو دبا داجوز، پاکو پنیا، پاکو دلوسیا، آندره باتیستا، سابیگاس، نیلو ریکاردو، پاکو سپرو، حمید میگلی و خوان دگرکو به انظمام قطعاتی است که توسط ایشان تنظیم و نوشته شده و طی سال ها تلاش با کمک استاد ایشان لوئیس آیوازیان و با کمک گرفتن از استاد فرزاد امیرانی و تنظیم تبلچر و نت توسط دوست ایشان آقای امیرانی تهیه و تنظیم شده است.

آموزش قوانین جذب

ایشان با آشنا شدن به قوانین جذب توانست زندگی مالی و روحی خود را تغییر داده و تحول چشمگیری به وجود آورد. لذا پس از کسب مهارت و آگاهی در زمینه قانون جذب و انرژی مثبت در صدد آموزش تجربیات خود به مخاطبانش می باشد. یکی از شعارهای ایشان این است که زندگی هر شخصی بستگی به تفکرات آن فرد دارد.

کالاهایی که توسط استاد محمدجعفر جوادزاده و در بخش فروشگاه به فروش می رسند، جزوه های آموزشی و فایل های انگیزشی و قانون جذب هستند که توسط خود ایشان گردآوری و تنظیم شده است.

همچنین ایشان در زمینه واردات و فروش مستقیم ادوات موسیقی از جمله: گیتار، ویولن، لوازم جانبی موسیقی و ... نیز فعالیت دارند که میتوانید از بخش فروشگاه محصولات را مشاهده کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم